Zdiagnozuj się i lecz w aplikacji, którą stworzyłem: iyoni.app

Cennik

Konsultacja andrologiczna

350 zł

Wizyta przeznaczona na konsultację w sprawie problemów andrologicznych. Jej efektem może być skierowanie na badania diagnostyczne, lub konsultacja wykonanych już badań np. badania nasienia lub badań hormonalnych. Zachęcam do korzystania z aplikacji medycznej iYoni, której jestem współzałożycielem. Można znaleźć w niej wiele porad medycznych, odpowiedzi na nurtujące pytania, bez konieczności umawiania kosztownej wizyty ze specjalistą. Wizyta trwa ok. 20-30 minut.

Konsultacja leczenia niepłodności (pierwsza wizyta)

500 zł

Wizyta poświęcona analizie sytuacji medycznej, wyników badań i dotychczasowego leczenia pacjentki/pacjentów. Efektem jest diagnoza lub określenie przyczyn niepowodzeń oraz kompleksowy plan leczenia. Jeśli jest możliwość, proszę o dołączenie dokumentacji medycznej do wizyty. Często w diagnostyce niepłodności konieczne jest wykonanie badania USG. W przypadku pierwszorazowego USG potrzeba około 10-15 min, w przypadku kolejnych badań – 5 min. Zachęcam do skorzystania z porad i narzędzi do autodiagnozy w aplikacji medycznej iYoni, której jestem współtwórcą. Pozwala ona na zdobycie cennej wiedzy za ułamek ceny wizyty specjalistycznej. Szczegółowa analiza przypadku i rozmowa o postępowaniu trwa ok. 40-60 min.

Konsultacja leczenia niepłodności (kolejna wizyta)

400 zł

Wizyta poświęcona ocenie wyników zleconych badań i monitorowania leczenia pacjentki/pacjentów. Efektem są zalecenia i rekomendacje ewentualnych modyfikacji, by zwiększyć szanse na ciążę. Proszę o dołączenie aktualnych wyników badań do wizyty. Czasem konieczne może być wykonanie badania USG. Wizyty trwają od 20 do 60 min, w zależności od potrzeb.

Choroby rzadkie – zapobieganie

400 zł

Wizyta poświęcona jest omówieniu możliwości zapobiegania wadom i chorobom genetycznym u dzieci par z obciążonym wywiadem medycznym. Efektem jest propozycja postępowania i szczegółowe zalecenia. Wizyta trwa ok. 40-60 min.

Konsultacja przedzabiegowa

500 zł

Przygotowanie do inseminacji lub zabiegu in vitro. Wizyta poświęcona jest zaplanowaniu leczenia metodą inseminacji / in vitro, w tym optymalizacji protokołu stymulacji, doborowi procedur dodatkowych, badaniom lub zabiegom zwiększającym szansę na powodzenie zabiegu. Efektem spotkania jest kompleksowa propozycja planu postępowania. Wiele informacji dotyczących planowania leczenia in vitro, można znaleźć w aplikacji medycznej iYoni, którą współtworzę. Dostępne w niej narzędzia ułatwiają dostęp do wiedzy medycznej, ograniczając czas i koszty związane z wizytami. Wizyta trwa ok. 40-60 min.

Leczenie zaburzeń hormonalnych

350 zł

Prowadzenie leczenia zaburzeń hormonalnych, regulacja cyklu, stymulacja owulacji, suplementacja II fazy. Efektem wizyty jest kompleksowy plan badań i leczenia. Zachęcam do przygotowania się do wizyty i skorzystania z porad medycznych dostępnych w aplikacji iYoni za ułamek ceny konsultacji lekarskiej. Wizyta trwa ok. 20-40 min.

Procedury dodatkowe do zabiegów

od 1200 zł

W przypadku wskazań proponuję Pacjentom dodatkowe procedury, które mogą zwiększyć szanse na powodzenie naturalnych starań o ciążę, inseminacji lub zapłodnienia pozaustrojowego. Obejmują one dodatkowe zabiegi mające na celu m.in. zwiększenie receptywności i przygotowania endometrium czy poprawę rezerwy jajnikowej poprzez podanie czynników wzrostowych do jajników. Procedury trwają od 60 do 90 min.

Wizyta recepturowa

100 zł

Wizyta w celu wypisania leków w kontynuacji terapii np. antykoncepcji, leków hormonalnych, w leczeniu zaburzeń pracy tarczycy.